CampService

Witajcie w Camp Service!

O nas

Poznajmy się bliżej: To My Kasia i Michał – tak zrobiliśmy to! Założyliśmy rodzinny biznes! Po latach marzeń, dłubania i majsterkowania z czystej pasji, postanowiliśmy założyć nasz własny: Camp Service: serwis kamperów i przyczep kempingowych w Pile. Kasia zajmuje dokumentacją, dba o estetykę, komunikację i organizacje w firmie, a Michał to złota rączka do zadań specjalnych – naprawczych i nie tylko, to on stoi za każdą naprawą w Camp Service.

W Camp Service, nie tylko świadczymy usługi serwisowe, ale dzielimy się z Wami naszą pasją do podróży, życia w drodze, kamperów i poznawania Was nie tylko na trasie, ale i w naszym warsztacie.

Tu zawsze możecie liczyć na indywidualne podejście i ciepłą kawę w dobrym towarzystwie.

Jako aktywni rodzice-podróżnicy doskonale rozumiemy potrzeby rodzinnych wypraw. Dlatego też wybraliśmy przyczepę jako idealne rozwiązanie dla naszej ekipy 2+2 – najwygodniejsze i najbardziej funkcjonalne dla naszych podróży na dziś, jak rozwinie się przyszłość zobaczymy 😉 Ta decyzja stała się inspiracją dla naszego zaangażowania w świadczenie kompleksowych usług dla wszystkich entuzjastów podróżowania, kamperów i przyczep kempingowych. W Camp Service naprawiamy i modernizujemy pojazdy, ale również dzielimy się naszym doświadczeniem, dostarczając rozwiązania, które uczynią Wasze podróże jeszcze bardziej satysfakcjonującymi i bezproblemowymi. Dołączcie do naszej rodziny Camp Service w podróży – z nami Wasz kamper czy przyczepa kempingowa zawsze będą gotowe na kolejną podróż!

Czym się zajmujemy?

 • Przeglądy sezonowe przyczep kempingowych i      kamperów
 • Naprawa oraz wymiana urządzeń gazowych i elektrycznych
 • Montaż paneli i Instalacji fotowoltaicznej
 • Naprawa i modernizacja wyposażenia wnętrza
 • Montaż i serwis klimatyzacji dachowych
 • Montaż i serwis zawieszenia pneumatycznego
 • Montaż dodatkowego wyposażenia tj. : markizy, instalacje tv, uchwyty rowerowe
 • Montaż haków holowniczych do kamperów typu: Integra; Półintegra; Camper – bus
 • Montaż dodatkowych przyłączeń wodnych, gazowych elektrycznych,
 • Doradztwo eksperckie w zakresie serwisu i doposażenia
 • I wiele innych napraw i usprawnień, które znajdą się na Twojej liście „To do”

Jesteśmy rodzinnym serwisem kamperów, dlatego do każdej usługi serwisowej podchodzimy z
uważnością i indywidualnym podejściem na miarę potrzeb klientów. Sami byliśmy tylko po drugiej stronie użytkownika i wiemy, jak to osobiste podejście jest ważne i kluczowe w jakościowym serwisie sprzętu – tym właśnie wyróżniamy się na tle konkurencji. W naszym serwisie spotkasz nas: Kasię i Michała oraz innych specjalistów, którzy wspólnie z nami dbają o Wasze pojazdy. Michał zajmie się Twoim kamperem lub przyczepą, a Kasia pomoże dopiąć formalności.

Rozmawiasz z nami bezpośrednio o problemie czy potrzebie Twojego domu na kółkach i dzięki
temu pomożemy Ci spełniać podróżnicze marzenia.

 

Dzięki nam jedziesz spokojnie do celu.

Zobacz nasze

Certyfikaty